Medewerkers bij Enerpedia



Sander Van Daele

Instelling BOSplus
Telefoon 09 264 90 55
GSM
Email sander.vandaele@bosplus.be


Veerle Konings

Instelling Hooibeekhoeve
Telefoon 014 85 27 07
GSM
Email veerle.konings@provincieantwerpen.be


Veerle Van linden

Instelling ILVO
Telefoon 09 272 2811
GSM
Email veerle.vanlinden@ilvo.vlaanderen.be


Hilde Muylle

Instelling ILVO
Telefoon 09 272 28 64
GSM
Email hilde.muylle@ilvo.vlaanderen.be


Willem Boeve

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 79
GSM
Email willem.boeve@inagro.be
Meer info over Willem Boeve


Anke De Dobbelaere

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 81
GSM
Email anke.dedobbelaere@inagro.be
Meer info over Anke De Dobbelaere


Veronique De Mey

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 90
GSM
Email veronique.demey@inagro.be
Meer info over Veronique De Mey


Tania De Marez

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 32 91
GSM
Email tania.demarez@inagro.be
Meer info over Tania De Marez


Claude Vanderschelden

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 32 92
GSM
Email claude.vanderschelden@inagro.be
Meer info over Claude Vanderschelden


An Decombel

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 32 92
GSM
Email an.decombel@inagro.be
Meer info over An Decombel


Bart Ryckaert

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 84
GSM
Email bart.ryckaert@inagro.be
Meer info over Bart Ryckaert


Pieter Verdonckt

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 76
GSM
Email pieter.verdonckt@inagro.be
Meer info over Pieter Verdonckt


Jan Leenknegt

Instelling Inagro
Telefoon 051 27 33 81
GSM
Email jan.leenknegt@inagro.be
Meer info over Jan Leenknegt


Marleen Gysen

Instelling Innovatiesteunpunt
Telefoon 016/28 61 25
GSM 0474/85 09 58
Email marleen.gysen@innovatiesteunpunt.be


Jasper Somers

Instelling Nationale Proeftuin voor Witloof
Telefoon 016/21 37 51
GSM 0497/64 16 61
Email jasper.somers@vlaamsbrabant.be


Kim Koopmans

Instelling PCFruit
Telefoon 011 69 71 34
GSM
Email kim.koopmans@pcfruit.be


Robin Van Havermaet

Instelling PCG
Telefoon 09 331 60 91
GSM
Email robin@pcgroenteteelt.be
Meer info over Robin Van Havermaet


Bert Schamp

Instelling PCS
Telefoon 09 353 94 84
GSM
Email bert.schamp@pcsierteelt.be


Koen Vrancken

Instelling PIBO
Telefoon 012 39 80 55
GSM
Email duurzamelandbouw@pibo.be


Johan Zoons

Instelling Proefbedrijf Pluimveehouderij
Telefoon 014 56 28 84
GSM
Email johan.zoons@provincieantwerpen.be


Sofie Cardinaels

Instelling Proefbedrijf Pluimveehouderij
Telefoon 014/56 28 72
GSM
Email Sofie.cardinaels@provincieantwerpen.be


Lieve Wittemans

Instelling PSKW
Telefoon 015 30 00 71
GSM
Email lieve.wittemans@proefstation.be


Herman Mariën

Instelling Thomas More
Telefoon
GSM
Email herman.marien@thomasmore.be


Bert Verlinden

Instelling VCBT
Telefoon 016 32 27 32
GSM
Email bert.verlinden@biw.kuleuven.be
Meer info over Bert Verlinden


Ann Schenk

Instelling Vlaams Centrum voor Bewaring van Tuinbouwproducten
Telefoon 016-322732
GSM 0476-982654
Email ann.schenk@biw.kuleuven.be
Meer info over Ann Schenk